Hvala tebi, ker svoje ideje deliš z nami :)! Luškana voščilnica/zahvalnica.
bom tudi jaz napisala - hvala tudi tebi mojca, da vse svoje krasne ideje in ustvarjanja deliš z nami.lp
Hvala tudi tebi.Spet en lep izdelek iz tvoje ustvarjalnice.Lp, Mojca
Ja Mojca se kar pridružujem mojim predhodnicam: hvala, ker z nami deliš vse to! Pozdravček, Jana
Hvala tebi, da si moja/najina blogovska prijateljica ;)
Hvala tebi, ker mi vsak dan pokažeš kaj lepega, me spodbujaš k ustvarjanju in me vsakič spraviš v dobro voljo s komentarji, ki jih pišeš na mojem blogu .-)
Hvala tudi tebi, da nas obiskujes. Lusno je tole.
Mojca, hvala tebi, ker nas razvajaš z tvojimi mojstrovinami! Zelo mi je všeč, kako uporabljaš štampiljke in šablone Najlepši par. Hvala!!!
Kako je fino, ko pregledujem lanske še neobjavljene voščilnice in med njimi idealne za izzive.... 1. Vesela hiška - *78.izziv - mak (tokra...
Hvala tebi, ker svoje ideje deliš z nami :)! Luškana voščilnica/zahvalnica.
OdgovoriIzbrišibom tudi jaz napisala - hvala tudi tebi mojca, da vse svoje krasne ideje in ustvarjanja deliš z nami.
OdgovoriIzbrišilp
Hvala tudi tebi.
OdgovoriIzbrišiSpet en lep izdelek iz tvoje ustvarjalnice.
Lp, Mojca
Ja Mojca se kar pridružujem mojim predhodnicam: hvala, ker z nami deliš vse to! Pozdravček, Jana
OdgovoriIzbrišiHvala tebi, da si moja/najina blogovska prijateljica ;)
OdgovoriIzbrišiHvala tebi, ker mi vsak dan pokažeš kaj lepega, me spodbujaš k ustvarjanju in me vsakič spraviš v dobro voljo s komentarji, ki jih pišeš na mojem blogu .-)
OdgovoriIzbrišiHvala tudi tebi, da nas obiskujes. Lusno je tole.
OdgovoriIzbrišiMojca, hvala tebi, ker nas razvajaš z tvojimi mojstrovinami! Zelo mi je všeč, kako uporabljaš štampiljke in šablone Najlepši par. Hvala!!!
OdgovoriIzbriši