Tokrat sem v roke vzela res staro Tinino štampiljko...prva zimska kolekcija in odtisnila venček s storži. Napis je novejši.
1. MŠPU - 5.naloga - venček
2. galerija november 2025 Najlepši par
3. 52CCT - štampiljka
Kako je fino, ko pregledujem lanske še neobjavljene voščilnice in med njimi idealne za izzive.... 1. Vesela hiška - *78.izziv - mak (tokra...
krasen je in te štampiljke imam tudi jaz!
OdgovoriIzbrišiLepo si skombiniral astaro in novejše. Zelo lepa je.
OdgovoriIzbrišiJoj, kakšna nostalgija...čudovit je tako pripravljen venček!
OdgovoriIzbriši