nedelja, 30. november 2025

ŠE 1X VENČEK

Tokrat sem v roke vzela res staro Tinino štampiljko...prva zimska kolekcija in odtisnila venček s storži. Napis je novejši.


1. MŠPU - 5.naloga - venček
2. galerija november 2025 Najlepši par
3. 52CCT - štampiljka









3 komentarji:

  1. krasen je in te štampiljke imam tudi jaz!

    OdgovoriIzbriši
  2. Lepo si skombiniral astaro in novejše. Zelo lepa je.

    OdgovoriIzbriši
  3. Joj, kakšna nostalgija...čudovit je tako pripravljen venček!

    OdgovoriIzbriši

IZZIV 2X

Kako je fino, ko pregledujem lanske še neobjavljene voščilnice in med njimi idealne za izzive.... 1.  Vesela hiška  - *78.izziv - mak (tokra...