Marjetice še v modri barvi....
Izziv:
1. Vesela hiška - *766.izziv - marjetice
2. Craft-alnica - *43. izziv - dan žena
Marjetice še v modri barvi....
Kako je fino, ko pregledujem lanske še neobjavljene voščilnice in med njimi idealne za izzive.... 1. Vesela hiška - *78.izziv - mak (tokra...
Tudi to voščilnico si lepo oblikovala in jo odela v modro barvo. Hvala, ker z nami ustvarjaš v CRAFT-alnici.
OdgovoriIzbrišiPrekrasna voščilnica v modrih odtenkih. Hvala, ker jo deliš z nami v CRAFT-alnici.
OdgovoriIzbrišiZelo lepa voščilnica z modrimi marjeticami. Hvala ker si nam jo pokazala v CRAFT-alnici.
OdgovoriIzbrišiMojca, zelo lepo voščilnico si izdelala :-))
OdgovoriIzbrišiVesela sem, da ustvarjaš z nami v CRAFT-alnici ❤️
Zelo lepe modre marjetice. Hvala, da si se pridružila našemu izzivu v Veseli hiški. Valerija
OdgovoriIzbrišiŠe ena lepotička, Mojca, hvala za ves navdih, ki ga širiš v Veseli hiški.
OdgovoriIzbrišiLepo, lepo bodi, Majda