...letos jih še nisem delala...Pristala pa je na najbolj zanimivi tresočki, ki smo se jo naučile v Akademiji ustvarjanja - tresočka ob robu.
Lepe počitnice vam želim in hvala za vaš obisk.
Krasna je,sem čakala na tvoje božične zvezdice. Bodi dobro. Tamara
jako lijepo!
Kako je fino, ko pregledujem lanske še neobjavljene voščilnice in med njimi idealne za izzive.... 1. Vesela hiška - *78.izziv - mak (tokra...
Krasna je,
OdgovoriIzbrišisem čakala na tvoje božične zvezdice. Bodi dobro. Tamara
jako lijepo!
OdgovoriIzbriši