ponedeljek, 18. oktober 2021

KVAČKANI COPATKI

 za male nogice, da  je ne bo zeblo...Želja je bila v belem, ker bodo za krst.


Hvala za obisk.

Ni komentarjev:

Objavite komentar

IZZIV 2X

Kako je fino, ko pregledujem lanske še neobjavljene voščilnice in med njimi idealne za izzive.... 1.  Vesela hiška  - *78.izziv - mak (tokra...