za male nogice, da je ne bo zeblo...Želja je bila v belem, ker bodo za krst.
Hvala za obisk.
Kako je fino, ko pregledujem lanske še neobjavljene voščilnice in med njimi idealne za izzive.... 1. Vesela hiška - *78.izziv - mak (tokra...
Ni komentarjev:
Objavite komentar